Senior operátor/ka filtrácie-Veľký Šariš

Výroba a priemysel

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Veľký Šariš

Do nášho tímu na oddelení Filtrácie v pivovare vo Veľkom Šariši hľadáme kolegu/ kolegyňu na pozíciu Senior operátor/ka filtrácie.
Termín nástupu k 1.1. 2021.

Náplň práce

  • vykonávať a kontrolovať operácie pri narážaní piva, sypaní kremeliny, naplavovaní filtra, filtrovaní piva a výrobe radlerov
  • vykonávať pravidelné sanitácie technológií v súlade so schváýlenými postupmi
  • kalibrácia systému HGB a flavourlandu na zabezpečenie produktu v špecifikácií
  • vykonávať senzorické hodnotenie produktu
  • udržiavať čistotu, poriadok na stredisku, vykonávať kontrolu priestorov
  • aktualizovať dokumentáciu strediska /pracovné inštrukcie/
  • školiť operátorov v prípade zmeny technologického zariadenia alebo postupov
  • kontrolovať a nastavovať prístroje a regulačnú techniku
  • zodpovedať za dodržiavanie pracovných a technologických postupov
  • dodržiavať zásady BOZP, PO , IMS a ochrany ŽP na pracovisku
  • vykonávať fyzické týždenné/mesačné inventúry materiálov a vyrovnávať rozdiely v SAPe
  • spolupracovať pri optimalizácii výrobného procesu, sanitácií, zlepšovaní hygieny, znižovaní strát a nákladov
  • spolupracovať pri evidencii súvisiacou s WCM
  • vykonávať jednoduché opravy na technologických zariadeniach v rámci autonómnej údržby
  • spolupracovať s vedúcim strediska na príprave plánov odstávok, údržby a podieľať sa na príprave nových projektov

Požiadavky na kandidáta

  • ukončené stredoškolské vzdelanie (potravinárske, chemické, technické) s maturitou
  • osvedčenie na výkon epidemiologicky závažných činností pri vzdelaní nepotravinárskeho smeru
  • platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
  • pokročilá znalosť MS Office
  • zodpovednosť a samostatnosť, flexibilita
  • zameranie na cieľ a dosahovanie výsledkov
  • aktívny prístup, snaha o neustále zlepšovanie procesov

Ponúkame

  • Nástupná základná mzda 950€ +10% (kvartálny výkonnostný bonus)
  • Úväzok na 37,5 hod/týždeň
  • Dotované stravovanie priamo v areáli pivovaru a nealkoholické pivo Birell na pracovisku zdarma
  • Zaujímavý balíček benefitov (napr. príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy)

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Zuzana Hamráčková