District Manager OFF Trade - Bratislava a širšie okolie

Predaj

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Do nášho tímu hľadáme talentovaného a motivovaného oblastného manažéra, ktorý povedie a bude rozvíjať tím obchodných zástupcov predajného kanálu OFF Trade pre oblasť Bratislavy a okolia. Ako vedúci oblasti budete mať priamy vplyv na zisk, cez implementáciu regionálnych plánov s ohľadom na stratégiu spoločnosti. Ak si myslíte, že ste vhodným kandidátom, neváhajte sa prihlásiť!

Náplň práce

• Zodpovednosť za predajné výsledky tímu v danej oblasti.
• Tvorba regionálnych plánov s ohľadom na predajnú stratégiu spoločnosti a dohľad nad jej následnou implementáciou a plnením.
• Rozvoj a podpora značky v kanáli OFF Trade – rozvoj vzťahov so zákazníkmi a udržovanie vysokej úrovne ich spokojnosti.
• Vedenie, motivácia a rozvoj tímu obchodných zástupcov (pravidelné porady, výkonnostné hodnotenie, tréningy, atď.).
• Kontrola a dohľad nad dodržiavaním nastavených. individuálnych cieľov členov tímu.
• Komunikácia a spolupráca naprieč spoločnosťou a zaistenie efektívneho toku informácií cez nastavené komunikačné kanály – marketing, trade marketing, logistika, technická podpora, HR, atď..
• Podieľanie sa na tvorbe a udržovaní pozitívnej a príjemnej atmosféry v tíme – vedieť počúvať, motivovať a efektívne komunikovať so svojím tímom.

Požiadavky na kandidáta

• Predchádzajúca prax a znalosť fungovania segmentu RETAIL.
• Znalosť kanálu OFF Trade v danej oblasti – veľkou výhodou!
• Manažérske zručnosti – schopnosť viesť/riadiť a rozvíjať tím, vrátane schopnosti efektívne a diplomaticky riešiť konfliktné situácie.
• Komunikačné zručnosti – tímová komunikácia, efektívne vedenie obchodného jednania vrátane schopnosti vyjednávať s ohľadom na stanovené podmienky, prezentačné schopnosti.
• Analytické uvažovanie a koncepčné myslenie – vidieť veci v súvislostiach a mať nadhľad.
• Reprezentatívne vystupovanie podporujúce Employer branding a Employee value proposition.
• Znalosť práce s PC(MS World, Excel, Power Point, Outlook).
• Znalosť anglického jazyka – stredne pokročilá úroveň.
• Vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič) - podmienkou!

Ponúkame

• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek a možnosť nechať vlastný odtlačok v ich smerovaní.
• Dynamickú a samostatnú prácu - ste to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
• Možnosť profesijného rozvoja a rastu. To, ako ďaleko to u nás dotiahnete, si riadite sami. Firma je tu pre podporu Vašich plánov.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej a spoločensky zodpovednej spoločnosti.
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, multisport karta, 2 dni voľna na regeneráciu extra, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
• Birell v rámci pitného režimu na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a dovolenku.
• Základnú mzdu od 1400 EUR brutto plus kvartálne vyplácaný bonus. Reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Lýdia Štoffan