Activation Specialist - Trade Marketing

Marketing

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Odštartuj svoju kariéru v marketingu a staň sa súčasťou tímu COMMERCIAL EXCELLENCE (Trade Marketing), kde budeš zodpovedať za marketingové aktivity v trhu u našich ON Trade zákazníkov – segment Horeca.

Náplň práce

• Implementácia brand marketingovej stratégie pre jednotlivé značky do konceptov a plánov pre príslušný predajný kanál.
• Zodpovednosť za proces tvorby a implementácie aktivácií značiek v trhu.
• Spolupráca s externými agentúrami a poskytovateľmi služieb v oblasti riešení POSM / podlinkové (BTL) propagácie.
• Zodpovednosť za obsah inštrukcií pre exekúciu aktivácií v prevádzkach.
• Koordinácia pravidelnej výmeny informácií a aktívna spolupráca s obchodnými, predajnými a marketingovými tímami.
• Zodpovednosť za čerpanie rozpočtu v súlade s pravidlami, spolupráca s odd. financií za účelom kontroly ziskovosti realizovaných aktivít.

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie, ideálne v ekonomickej alebo marketingovej oblasti.
• Predchádzajúca prax v trade /brand marketingu alebo v obchode - min. 1 rok (vrátane študentských stáží a brigád).
• Proaktívny a kreatívny prístup k zadaným úlohám, motivácia učiť sa nové veci.
• Veľmi dobrý time-management a flexibilita v rámci vzniknutých situácií.
• Silná orientácia na výsledok.
• Samostatnosť.
• Anglický jazyk – stredne pokročilá úroveň.
• Práca na PC (MS Office s dôrazom na Excel a PowerPoint).
• Aktívny vodič - vodičský preukaz skupiny B.

Ponúkame

• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek.
• Perspektívu dlhodobého profesijného rozvoja, možnosť kariérneho rastu.
• Prácu v spoločensky zodpovednej firme.
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov, ako jazykové kurzy, multisport karta, 2 dni voľna na regeneráciu extra, príspevok na dôchodkové sporenie a lekársku starostlivosť a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
• Birell v rámci pitného režimu na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, Vianoce a dovolenku.
• Základnú mzdu od 1400 euro brutto - jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus.

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Lýdia Štoffan