Manažér trvalo udržateľného rozvoja

Médiá, reklama a PR

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Plzeňský Prazdroj Slovensko je významnou pivovarníckou spoločnosťou. Pre naše podnikanie a rozvoj je kľúčový zodpovedný prístup, vážime si úspech a myslíme na budúcnosť. Snažíme sa o čo najefektívnejšie nakladanie s prírodnými zdrojmi, rozvíjame iniciatívy pre udržateľnú výrobu našich produktov a podporu regiónov, v ktorých pôsobíme.
Radi do svojho tímu prijmeme človeka, ktorý bude šíriť dobré meno našej spoločnosti a stane sa ambasádorom našich projektov trvalo udržateľného rozvoja a zodpovedného podnikania na Slovensku i v Českej republike.

Náplň práce

- Koordinovanie a realizácia projektov a aktivít v oblasti CSR stratégie Plzeňského Prazdroja v Slovenskej aj Českej republike.
- Monitoring aktuálneho vývoja a politických, legislatívnych a regulačných zmien, ktoré môžu mať vplyv na činnosť našej spoločnosti.
- Príprava a realizácia akčného plánu pre naplnenie cieľov a stratégie v oblasti firemnej zodpovednosti a udržateľného podnikania na Slovensku.
- Koordinácia tímu odborníkov naprieč spoločnosťou v súvislosti s realizáciou CSR projektov.
- Príprava výročnej správy Plzeňského Prazdroja o trvalo udržateľnom rozvoji. Interný aj externý reporting.
- Koordinácia aktívneho zapojenia Plzeňského Prazdroja do činností organizácií, kde sme členom.

Požiadavky na kandidáta

- Vysokoškolské vzdelanie .
- Minimálne 5 rokov skúseností v segmente sustainable development/CSR alebo public affairs.
- Aktívny záujem o oblasť spoločenskej zodpovednosti a trvalo udržateľného rozvoja.
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
- Koncepčné myslenie, schopnosť nazerať na problematiku z rôznych uhlov.
- Inovatívny prístup, samostatnosť.
- Preukázateľná skúsenosť s vedením projektov.
- Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka.
- Pokročilá znalosť MS Office (Word, Powerpoint).
- Vodičský preukaz sk. B. - aktívny vodič. Ochota cestovať v rámci SR a ČR.

Ponúkame

- Samostatnú a zodpovednú prácu v spoločensky zodpovednej firme.
- Príležitosti pre kariérny rast – prepracovaný systém školení a osobného rozvoja.
- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Zaujímavý balíček benefitov, napr. jazykové kurzy, multisport karta, príspevky na dôchodkové sporenie a ďalšie finančné a nefinančné benefity.
- 2 dni voľna na regeneráciu extra + príležitostný Home Office.
- Birell na pracovisku, zamestnanecké pivo na Veľkú noc, dovolenku a Vianoce.
- Základnú mzdu od 2200 euro brutto - jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus.

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Lýdia Štoffan