Poradca pre rozvoj obchodu- Trenčín, Dubnica nad Váhom

Predaj

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu neurčitú Dubnica nad Váhom, Trenčín

Vieš, kde v meste módy dostaneš to najlepšie čapované pivko? Poznáš oblasť Trenčianskeho kraja a máš obchodného ducha?
Tak hľadáme práve teba!

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj hľadá novú talentovanú posilu do obchodného tímu na pozíciu Poradca pre rozvoj obchodu pre obchodný kanál HoReCa (reštaurácie, kaviarne, bary a hotely) pre lokalitu miest Trenčín a Dubnica nad Váhom.

Náplň práce

• Získavanie a starostlivosť o zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
• Zabezpečenie predaja produktového portfólia u zákazníkov
• Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi
• Dojednávanie obchodných podmienok
• Návrh zmien a zlepšení v obchodnej stratégii vo zverenom regióne, prípadne u konkrétneho zákazníka
• Monitoring aktivít konkurencie vo zverenom regióne
• Úzka spolupráca s oblastným vedúcim predaja, pravidelný reporting a súvisiaca administratíva
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami - telesales, technický servis
• Implementácia marketingových aktivít na podporu predaja

Požiadavky na kandidáta

• Nadšenie pre pivo a obchod
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Min. ročná skúsenosť s predajom alebo zákazníckym servisom, skúsenosť v FMCG spoločnosti výhodou
• Schopnosť načúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky
• Podnikateľský duch – schopnosť uvažovať o pridelenej oblasti a zákazníckej oblasti ako celku, kde budete hľadať a využívať príležitosti a prehlbovať spoluprácu so zákazníkmi
• Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách
• Pozitívny, proaktívny prístup
• Základná znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
• Vodičský preukaz skupiny B- aktívny vodič

Čo ponúkame

• Produkt, ktorý je radosť predávať
• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
• Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
• Príležitosti pre kariérny rast
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Balíček firemných benefitov vrátane zamestnaneckého piva