Obchodný zástupca - Púchov, Považská Bytstrica a Ilava

Predaj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Ilava, Považská Bystrica, Púchov

Chcete pracovať s pivnými produktmi, ktoré sú na Slovensku známe a ktoré majú všetci radi? Poznáte región horného Považia? Chcete sa podieľať na úspechu predaja našich pivných značiek ? Tak potom hľadáme práve Vás!
Spoločnosť Plzeňský Prazdroj hľadá nový obchodný talent na pozíciu Obchodného zástupcu pre retailový obchodný kanál OFF Trade (potraviny, supermarkety, hypermarkety) pre oblasť Púchov, Považská Bystrica, Ilava.

Náplň práce

- Zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov (pivný a nepivný sortiment)
- Realizácia pravidelných osobných návštev pridelených zákazníkov
- Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi a aktualizácia databázy zákazníkov
- Dodržiavanie zásad merchandisingu a umiestňovanie POS materiálu u zverených zákazníkov
- Monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
- Príprava zmluvnej dokumentácie
- Zabezpečovať objednávky a koordináciu dodania produktu, inštalácie a kontroly promočného zariadenia u zákazníka
- Riadenie a kontrola pracovného výkonu pridelených dokladačov
- Príprava reportov a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na kandidáta

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru ( FMCG) sú výhodou
- Proklientska orientácia
- Schopnosť počúvať, objavovať potreby zákazníkov a vedieť argumentovať v prospech našej obchodnej ponuky - výborné komunikačné a negociačné zručnosti
- Schopnosť budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
- Orientácia na cieľ a profit
- Komunikatívna osobnosť – schopnosť nájsť spoločnú reč a vychádzať s ľuďmi v náročných situáciách - vyjednávacie zručnosti
- Pozitívny, proaktívny prístup
- Znalosť programov MS Word a MS Excel, práca s PC
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Ponúkame

- Základnú mzdu od 1000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš obchodný zástupca má tiež nárok na kvartálny bonus a firemné benefity.
- Produkt, ktorý je radosť predávať
- Prostredie medzinárodnej a úspešnej spoločnosti
- Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
- Príležitosti pre kariérny rast
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Balík firemných benefitov v rátane zamestnaneckého piva

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Mária Adamovová