Finance Analyst - Marketing

Bankovníctvo a finančné služby, Ekonomika a podnikové financie

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Plzeňský Prazdroj Slovensko hľadá do tímu komerčných financií nového kolegu/gyňu na pozíciu senior analytik komerčných financií. V spolupráci s kolegami z obchodného tímu a shopper marketingu budete zodpovedný/á za prípravu rozpočtu, forecastov a obchodných plánov v zverenej oblasti. Podstatnou súčasťou práce je tiež poskytovanie komentárov a odporúčaní, kľúčových pre strategické rozhodovanie.

Náplň práce

• Poskytovanie podpory obchodným a marketingovým tímom v oblasti plánovania, rozpočtu a reportingu s cieľom čo najefektívnejšej alokácie zdrojov.
• Príprava finančných analýz a podkladov pre strategické rozhodovanie.
• Zaistenie použitia vhodnej metodológie pre prácu s rozpočtami a forecastmi, vytváranie nových nástrojov.
• Aktívna účasť na inovačných projektoch, poskytovanie dát, komentárov, odporúčaní a stanovísk.
• Sledovanie odchýlok od stanovených výkonových plánov, analýzy trendov.
• Poskytovanie stanovísk v oblasti investičného rozhodovania sa zhodnotením dlhodobého vplyvu na profitabilitu.
• Ad hoc analýzy, reporting.

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelanie, najlepšie ekonomického smeru.
• Aspoň 2 roky skúseností na analytickej pozícií v medzinárodnej (ideálne FMCG) spoločnosti.
• Znalosť procesov finančného plánovania, tvorby rozpočtu, obchodných aktivít.
• Výborné analytické schopnosti, schopnosť spracovať závery a formulovať odporúčania.
• Tímový hráč - spolupráca s kolegami z rôznych oddelení na rôznych úrovniach.
• Proaktívny prístup
• Pokročilá znalosť MS Office, predovšetkým Excel
• Anglický jazyk – pokročilá úroveň

Ponúkame

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy
• Samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite.
• Príležitosti pre kariérny rast - prepracovaný systém školení a osobného rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Základná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.