Biznis analytik Senior

Ekonomika a podnikové financie, Predaj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Biznis analytik senior. Ak ste typ zodpovedného a spoľahlivého človeka s výbornými analytickými schopnosťami, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce

• sledovanie a metodický rozvoj oblasti zákazníckych a predajných dát so zameraním sa na správny obsah a kvalitu údajov
• príprava pravidelných reportov, analýza výstupov a ad hoc analýzy týkajúce sa stavu a pohybu zákazníkov spoločnosti, výkonov kanálov predaja, obchodných tímov a jednotlivcov, jednotlivých značiek v portfóliu
• nastavovanie a vyhodnocovanie bonusov predajného tímu
• správa údajov o segmentácii zákazníkov, riadenie zberu marketingových atribútov, ich frekvencie a reporting
• riadenie operatívnej komunikácie týkajúcej sa projektov s externou agentúrou pre výskum trhu
• participácia na interných projektoch spoločnosti
• navrhovanie zberu interných a externých dát, koordinácia ich prepájania a spracovania ako i navrhovanie možností automatizácie a zefektívňovania dátového spracovania reportov a analýz
• navrhovanie zmien v reportoch súvisiacich so zmenami v kvalite a dostupnosti údajov

Požiadavky na kandidáta

• VŠ vzdelanie (matematického alebo ekonomického zamerania)
• min. 3-ročná prax v oblasti spracovania a analýzy dát
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• analytické a štrukturované myslenie
• precíznosť, dôslednosť, samostatnosť a zmysel pre detail
• Veľmi dobrá znalosť programu Microsoft Excel (vrátane VBA) a znalosť MS Office, znalosť SAP/EBP je výhodou
• Anglický jazyk –stredne pokročilá úroveň
• vodičský preukaz sk.B - aktívny vodič

Ponúkame

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy
• samostatnosť, zodpovednosť - budete to Vy, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíte v realite
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Základná mzda od 1500 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.