Pracovník Sanitácie - sezóna

Doprava, logistika a zásobovanie, Potravinárstvo, Výroba a priemysel

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Dohoda o pracovnej činnosti Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/yňu na pozíciu Pracovník Sanitácie! Na starosti budeš mať pár jednoduchých úloh v sklade a výpomoc so sanitáciou stáčacích hadíc.

Náplň práce

  • Sanitácia stáčacích hadíc
  • Výpomoc v sklade POSM
  • Príjem a výdaj tovaru
  • Administratívne a manuálne práce v sklade

Požiadavky na kandidáta

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Tímový duch
  • Samostatnosť pri riešení problémov
  • Dôslednosť, svedomitosť a flexibilita

Ponúkame

  • Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
  • Birell na pracovisku zdarma
  • Pracovná doba 7,5 hod./deň; od 8:00 do 16:00 hod.
  • Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)
  • Základná mzda od 720 ,- EUR brutto. Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
  • Pozíciu obsadzujeme na 6 mesiacov

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Katarína Tóthová