Junior Recruiter - part time

Personalistika a HR

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o vykonaní práce Brigáda, od 1. 7. 2019 do 31. 12. 2019 Veľký Šariš

Máš aspoň menšiu skúsenosť s náborom? Baví ťa oblasť HR a chceš získať ďalšie cenné skúsenosti? Do tímu Talent Acquisition hľadáme kolegu / kolegyňu s motiváciou pracovať a rozvíjať sa v oblasti náboru a prípadne HR všeobecne. Na pozícii Junior recruiter sa budeš venovať podpore ale aj samostatnému riadeniu výberových konaní.

Náplň práce

• Inzercia pozícií na pracovných portáloch
• Predvýber vhodných uchádzačov podľa zadaných kritérií
• Vedenie telefonických pohovorov
• Organizácia pohovorov alebo AC (skupinový pohovor)
• Kompletné vedenie výberového procesu na juniorské pozície

Požiadavky na kandidáta

• Nadšenie, samostatnosť, flexibilitu, optimizmus a záujem o nábor / HR
• Aspoň základná znalosť postupov a nástrojov v oblasti náboru
• Užívateľská znalosť MS Excel (vytváranie tabuliek, vyhľadávanie dát, základné funkcie)
• Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
• Výhodou je skúsenosť s náborom alebo inými oblasťami HR

Ponúkame

• Zaujímavú, rôznorodú ale aj náročnú prácu pre spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov na slovenskom pivnom trhu
• Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
• Možnosť ďalšieho kariérneho rozvoja v rámci firmy
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Typ pracovnej zmluvy: Dohoda o vykonaní práce študenta, Dohoda o pracovnej činnosti

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Katarína Tóthová