Servisný technik Senior - Zvolen

Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Zvolen

Do nášho tímu vo Zvolene hľadáme samostatného a flexibilného kolegu, ktorý bude riadiť tím pre servisné služby externých a interných zákazníkov, aktívne komunikovať s externými dodávateľmi výčapnej techniky.

Náplň práce

- Riadenie strediska technického servisu
- Zodpovednosť za skladové hospodárstvo v systéme SAP
- Plánovanie práce a pohotovostí tímu technikov
- Hodnotenie pracovného výkonu prideleného tímu a jeho rozvoj
- Zabezpečenie plnenia požiadaviek interných a externých zákazníkov, spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Konzultovanie technickej špecifikácie výčapnej techniky s obchodnými a oblastnými manažérmi, technické poradenstvo u zákazníka
- Zodpovednosť za opravy výčapnej techniky, chladničiek a interiérových reklám
- Monitoring kvality práce prideleného tímu technikov v teréne, sanitérov
- Zabezpečenie odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení
- Zabezpečenie ekologickej likvidácie vyradenej výčapnej techniky
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP na pracovisku

Požiadavky na kandidáta

- Stredoškolské vzdelanie - technický smer je výhodou
- Odborná spôsobilosť na obsluhu tlakových nádob, odborná spôsobilosť na vykonávanie Epidemiologicky závažných činností
- Skúsenosti s riadením tímu
- Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, dochvíľnosť, odolnosť voči stresu, prezentačné zručnosti, zvládanie krízových situácií
- znalosť MS Office, príp. SAPu, znalosť skladového hospodárstva
- VP skup. B – aktívny vodič

Ponúkame

- rôznorodá a zodpovedná práca
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosti pre kariérny rast
- široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
- príjemné pracovné prostredie
- priateľské vzťahy na pracovisku
- Základná mzda od 1200 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.