Špecialista pre rozvoj zákazníkov -Trade Marketing - brigáda

Marketing

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o vykonaní práce Brigáda, od 15. 9. 2019 do 31. 8. 2020 Bratislava

Zaujíma Ťa oblasť pivární a reštaurácií? Máš záujem sa o nich dozvedieť viac a podieľať sa na ich rozvoji a zvyšovaní ich kvality na Slovensku, v spojení s lídrom na trhu, ktorý určuje trendy ? Motivuje Ťa vidieť výsledok svojej práce v praxi? Potom ver, že hľadáme práve teba, pretože práca v trade marketingu Ti je šitá na mieru!

Hľadáme posilu do tímu Customer Development, ktorý má v oddelení TradeMarketingu na starosti vývoj konceptových prevádzok, podporu lojalitných programov pre kľúčových zákazníkov, vývoj a podporu digitálnych aplikácii a nástrojov na vzdelávanie a rozvoj pivární a reštaurácií.

Náplň práce

• Projektový management - komplexná zodpovednosť za aktivity v rámci realizovaných projektov
• Komunikácia s oddelením obchodu, brand marketingu a externými partnermi pri príprave aktivít určených na podporu a rozvoj zákazníkov.
• Práca na tvorbe a príprave komunikačných materiálov (POSM) a digitálnych nástrojov - bez kreativity sa nezaobídeš!
• Rozvoj a vzdelávanie reštaurácií a pivární v oblasti obsluhy, prevádzkovania a podobne.

Požiadavky na kandidáta

• Vzdelanie – študent (ideálne 4. či 3. ročníka) VŠ relevantného odboru – marketing, ekonómia a pod.,
• Predchádzajúca skúsenosť popri štúdiu v marketingu / obchode je veľkou výhodou!
• Proaktívny a kreatívny prístup k zadaným úlohám a motivácia učiť sa nové veci
• Veľmi dobrý time-management a flexibilita v rámci vzniknutých situácií
• Silná orientácia na výsledok
• Dobrá znalosť anglického jazyka vítaná.
• Práca na PC (MS Office s dôrazom na Excel a PowerPoint)
• Aktívny vodič - vodičský preukaz skupiny B

Čo ponúkame

• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť rastu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Prácu v spoločensky zodpovednej firme
• Notebook, mobilný telefón
• Spoluprácu formou dohody o brigádnickej práci študenta, prípadne dohoda o vykonaní práce
• Rozsah práce: 20 hodín týždenne

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Mária Adamovová