Trainee program - Commercial excellence (Trade Marketing)

Marketing, Predaj

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu neurčitú Bratislava

Čo Ťa čaká?

V Prazdroji veríme mladým ľuďom, pomáhame im spoznať svet tradičnej, ale tiež nadnárodne pôsobiacej FMCG spoločnosti. Rozvíjame ich schopnosti a potenciál, aby sa našli v tom, v čom sú dobrí a bude ich v budúcnosti baviť.

Ak si absolvent/ka VŠ a chceš zistiť, aké možnosti ponúka reálna prax, potom účasť v TRAINEE progame je Tvoja jasná voľba!

Tím Commercial Excellence tvorí, plánuje a koordinuje marketingové aktivácie na podporu predaja našich výrobkov priamo v trhu v oboch predajných kanáloch OFF (retail) a ON (HoReCa) Trade. Keďže sú produkty Plzeňského Prazdroja neoddeliteľne spojené aj s festivalmi, koncertami a ďalšími akciami, tak súčasťou tohto oddelenia je aj tím event manažmentu.

Ako program prebieha?

 • Program je platený (mesačná mzda od 1300 euro) a má rozsah plného pracovného úväzku. Stávaš sa tak zamestnancom Plzeňského Prazdroja. Preto je nevyhnutné, aby si pred nástupom na trainee program mal/la riadne a úspešne ukončené štúdium VŠ.
 • Miesto výkonu je primárne v Bratislave, ale v závislosti od tvojich pracovných povinností môžeš čas od času vyraziť na služobnú cestu.
 • Oficiálny začiatok programu je od októbra 2019
 • V priebehu 24 mesiacov (trvanie trainee programu), vystriedaš 2 až 3 pracovné pozície. Získaš tak komplexné skúsenosti, ktoré následne využiješ v tvojom budúcom kariérnom smerovaní v Plzenskom Prazdroji.
 • V priebehu programu budeš mať pravidelné 1on1 so svojím manažérom a tiež s talentovým manažérom. Okrem rozvoja profesionálnych zručností, budete spolu riešiť aj tvoje ďalšie rozvojové potreby, ktoré pre prácu v tebou vybranom obore využiješ. Budeš tak mať možnosť zúčastniť sa školení a tréningov.
 • Pred ukončením trainee programu budete spolu tiež plánovať tvoje ďalšie kariérne pôsobenie v Plzeňskom Prazdroji a ujasníte si, na ktorú pozíciu a do ktorého tímu sa po úspešnom ukončení trainee programu presunieš.

Kto sa môže do Trainee programu prihlásiť?

 • Absolvent VŠ (podmienkou je úspešne ukončený 2. stupeň štúdia VŠ nejneskôr do septembra 2019).
 • Dobrá znalosť Angličtiny (schopnosť prezentovať svoje nápady a projekty zahraničnému vedeniu, ale aj kolegom v tímoch).

Čo ďalšie hľadáme v našich budúcich Trainees?

 • Keď si nevie rady, tak aktívne hľadá riešenia.
 • Vie, o čom je tímová práca a súčasne si vie prebrať zodpovednosť za svoje úlohy.
 • Načúva druhým a nebojí sa povedať svoj názor a predstúpiť s ním pred ostatných.
 • Motivácia - chce sa aktívne podieľať na svojej budúcej kariére.

V Prazdroji ti ukážeme cesty a možnosti, ktoré v praxi existujú, ale si to práve Ty, kto plánuje, kam sa Tvoja kariéra bude uberať.

Výberové konanie

 • Výberové konanie je viac kolové. Kombinujeme písomnú časť aj osobné stretnutie.
 • Výberové konanie prebieha priebežne od mája do septembra alebo do naplnenia kapacity programu.
 • Okrem zaslania životopisu je pre nás dôležitá aj motivácia tj. prečo si si vybral práve Plzeňský Prazdroj a čo od účasti v programe očakávaš (nech vieme, či tvoje očakávania môžeme naplniť).

Tebou zaslané podklady dôkladne preštudujeme a ozveme sa ti so spätnou väzbou a ďalšími krokmi.