PR asistent/tka - brigáda

Administratíva, Médiá, reklama a PR

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Dohoda o pracovnej činnosti Brigáda, od 15. 5. 2019 do 31. 12. 2019 Bratislava

Do nášho tímu Corporate Affairs (externá PR a interná komunikácia) hľadáme šikovného/nú brigádnika/čku. Chceš získať skúsenosti z oblasti PR a internej komunikácie ešte počas štúdia? Ak áno, pošli nám svoj životopis!

Náplň práce

- Kontrola a schvaľovanie pripravovaných PR materiálov v komunikácií s ostatnými oddeleniami (brand marketing, trade marketing)
- Zadávanie objednávok do systému - kontrola realizácie platieb, správnosť zaslaných faktúr, vytváranie žiadaniek
- Administrácia a organizácia distribúcie "Freebeer"
- Komunikácia s internými klientami spoločnosti
- Výpomoc na eventoch spoločnosti - príprava pozvánok (príprava podkladov, návrhy textov)

Požiadavky na kandidáta

- Min. SŠ vzdelanie, ideálne študent VŠ
- Prax v administratíve alebo PR oblasti výhodou
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Schopnosť týchlo sa učiť a adapatovať sa na zmeny
- PC znalosti - Word, Excel, Powerpoint
- Anglický jazyk - výhodou
- Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Ponúkame

- Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
- Príjemné a neformálne pracovné prostredie
- Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odobore
- Pracovná zmluva: dohoda o vykonaní práce, dohoda o práci študenta - cca 20 hod. týždenne