Servisný technik – Topoľčany

Technika a vývoj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Topoľčany

Do nášho tímu technického servisu pre región Topoľčany hľadáme nového kolegu!
Na pozícií Servisného technika budete zodpovedný najmä za inštaláciu výčapných zariadení a ich pravidelný servis, čím budete podporovať stabilnú kvalitu čapovaného piva u našich zákazníkov. V spolupráci s ostatnými tímami sa ďalej budete podieľať na zabezpečovaní podujatí, kde máte na starosti správnu voľbu, zapojenie a kompletné zabezpečenie fungovania výčapnej techniky.

Náplň práce

• Montáž, demontáž a oprava výčapnej techniky u zákazníkov vrátane riešenia reklamácií tankového a kegového piva priamo u zákazníkov
• Oprava chladničiek a interiérových reklám na prevádzkach
• Vedenie evidencie, skladový výdaj a príjem výčapnej techniky a spolupráca pri inventarizácii výčapnej techniky
• Oprava a sanitácia demontovanej výčapnej techniky v dielni
• Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výčapnej techniky a kvality čapovaného piva - s obchodnými zástupcami a priamo so zákazníkmi
• Technické zabezpečenie športových a spoločenských podujatí (inštalácia výčapnej techniky, servis)
• Odborné prehliadky a skúšky elektrických zariadení pred umiestnením u zákazníka

Požiadavky na kandidáta

• Stredné odborné vzdelanie – elektrotechnický odbor je podmienkou
• Znalosť a predchádzajúca prax s výčapnou technikou - výhodou
• Podľa Vyhlášky č. 718/2002 Zbierka zákonov Osvedčenie o odbornej spôsobilosti, pre prácu na elektrických zariadeniach, minimálne § 22 - Samostatný elektrotechnik alebo § 23, § 24 - podmienkou
• Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• Samostatný a pro-klientský prístup k práci a schopnosť vyjsť s rôznymi typmi ľudí
• VP skupiny B. - aktívny vodič - podmienkou

Ponúkame

• Základná mzda od 1000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
• Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Balíček firemných benefitov v rátane zamestnaneckého piva
• Pracovná zmluva na zástup počas dlhodobej práce neschopnosti