Špecialista/tka prieskumu trhu

IS/IT: Konzultácie, analýzy a projektové riadenie, Marketing, Predaj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Vidíte za dátami a za výsledkami analýz viac než len čísla a dokážete z nich vyčítať príbeh s ohľadom na zadanie? Potom hľadáme práve Vás do nášho Trade & Shopper Insight tímu v Plzenskom Prazdroji v Bratislave.
Naším poslaním je analyzovať, porozumieť, interpretovať a zrozumiteľne sprostredkovať rôzne dáta o trhu a z trhu. V spolupráci s externými výskumnými agentúrami potom pracujeme na naplnení hlavného cieľa - aby kolegovia, ktorí si analýzy či výskumy zadávajú, vedeli, kam majú smerovať svoje pracovné úsilie a mohli získané dáta využiť v praxi.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii bude podpora širokej škály slovenských a českých interných tímov (obchod, trade a shopper marketing, brand marketing). Vďaka tomu, že Plzeňský Prazdroj je súčasťou skupiny ABEG, nepracujeme len s dátami za slovenský trh, ale aj za ostatné trhy patriace do skupiny (Poľsko, Rumunsko, Maďarsko). Práca s kvantitatívnymi dátami z rôznych zdrojov a ich interpretácia je jedným z hlavných zdrojov zábavy na tejto pozícii.

Náplň práce

  • Podieľa sa na príprave a riadení výskumných projektov a štúdií so zameraním na správanie, potreby a názory zákazníkov a spotrebiteľov
  • Podporuje a úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami - obchod, marketing, cenotvorba, atď.
  • Realizuje a zdieľa analýzy dát podľa špecifických zadaní (práca s internými aj externými dátami)
  • Monitoruje a vyhodnocuje trendy v postojoch, potrebách a správanie zákazníkov a spotrebiteľov
  • Spolupracuje na realizácii marketingových prieskumov
  • Sleduje efektivitu marketingových aktivít
  • Koordinuje vedenie projektov v rôznych krajinách regiónu a zjednocuje výstupy

Koho hľadáme?

  • Minimálne 3 roky skúseností z oblasti kvantitatívneho prieskumu trhu je podmienkou (primárne v agentúre pre prieskum trhu a / alebo v renomovanej FMCG spoločnosti)
  • Zvládnutie MS Excel a MS PowerPoint na pokročilej úrovni je podmienkou
  • Skúsenosť so samostatným riadením a spracovaním výskumných projektov je výhodou (návrh metód alebo postupov pre riešenie zadania klienta, vlastná analýza dát, príprava finálnych výstupov vrátane záverov a odporúčaní)
  • Schopnosť preformulovať všeobecné slovné zadanie do analýz v rámci dostupných dát, ich následné spracovanie a spätné slovné vyhodnotenie získaných informácií
  • Logické a analytické myslenie (vidieť širšie súvislosti s ohľadom na analyzované údaje a fakty)
  • Aktívne spolupracovať v tíme a efektívne komunikovať s internými klientmi
  • Znalosť štatistického softwaru, napr. SPSS, R je výhodou
  • Veľmi dobrá znalosť AJ slovom aj písmom
  • Schopnosť a ochota učiť sa s novými analytickými SW podmienkou
  • Predchádzajúci skúsenosť alebo znalosť SW Tableau / Microsoft Power BI je výhodou
  • Vzhľadom k CZ / SK povahe tímu požadujeme tiež ochotu častejšie cestovať (zvyčajne Bratislava-Praha)

Čo ti ponúkame?

  • Prácu pre jednu z najznámejších spoločností, ktorej produkt je významnou súčasťou našej národnej kultúry
  • Prístup k množstvu zaujímavých dátových zdrojov, ktoré vás nebudú nikdy nudiť
  • Tím ľudí, ktorí s vami budú zdieľať záľubu v dátových analýzach, ale zároveň si aj radi zájdu na pivo
  • Aktívne používanie AJ ​​- častá komunikácia a zdieľanie vedomostí a skúseností v rámci ABEG trhov
  • Prácu v spoločensky zodpovednej firme
  • Balik firemných benefitov v rátane zamestnaneckého piva
  • Zmluva na dobu určitú 1 roka s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
  • Základná mzda OD 1700 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.