Manažér/ka technického servisu CZ&SK - Bratislava

Doprava, logistika a zásobovanie, Predaj, Technika a vývoj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu neurčitú Bratislava

Výrobou to nekončí - pretože bez kvalitne inštalované a servisované výčapnej techniky nebude "načapované Plzeň" ako má byť.
To majú na starosti tímy technického servisu v Českej a Slovenskej republike, ktorí sa starajú o to, aby sa produkty Plzeňského Prazdroja vždy dostali k zákazníkovi v tej najlepšej kvalite.
Aktuálne hľadáme Manažéra/Manažérku technického servisu, ktorý práve tímy, ktoré poskytujú služby zákazníkom v oblasti výčapných zariadení, chladničiek a pivných tankov, povedie.
Držiteľ tejto role poskytuje okrem iného podporu tímom ON Trade aj Off Trade v rámci obchodného úseku s cieľom zabezpečiť plnenie príslušných potrieb zákazníkov i celej organizácie. Zodpovedá tiež za identifikáciu najnovších trendov na trhu, vývoj nových riešení a nových pracovných postupov
Tak sa prihláste! Nie je lepšia motivácia, ako keď sú výsledky Vašej práce vidieť.

Náplň práce

• Riadenie tímov v Českej a Slovenskej republike
• Zaistenie včasné a efektívne inštalácie, údržby a demontáže tankové technológie, výčapných zariadení a chladničiek vrátane zaistenia všetkých legislatívnych požiadaviek
• Zabezpečenie efektívneho nákupu, skladovania a distribúcie zariadení
• Vývoj a testovanie výčapných zariadení a pivných tankov, definovanie budúcich trendov a prístupu
• Projektové riadenie

Požiadavky na kandidáta

• VŠ alebo SŠ vzdelanie v ekonomickom či technickom obore
• Min. 2 roky praxe na manažérskych pozíciách v oblasti obchodu, technického servisu alebo trade marketingu
• Skúsenosti s vedením tímu sú podmienkou
• Stredne pokročilá znalosť AJ (slovom i písmom)
• Silné komunikačné a vyjednávacie dovednosti

Ponúkame

• Základná mzda od 2900 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavá kombinácia česko-slovenskej role
• Perspektíva dlhodobého profesionálneho rozvoja
• Veľmi dynamickú a zodpovednú prácu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Zmluvu na dobu neurčitú

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Petr Pěčka