Public Affairs a CSR špecialista/tka

Marketing, Médiá, reklama a PR

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Plzeňský Prazdroj je významnou slovenskou spoločnosťou a pre náš dlhodobo udržateľný rozvoj je dôležité budovať našu reputáciu a chrániť naše záujmy. Vytvárame cielené programy k zodpovednej konzumácii alkoholických nápojov, rozvíjame iniciatívy pre udržateľnú výrobu piva a podporu regiónov, v ktorých pôsobíme.
Radi do svojho tímu prijmeme človeka, ktorý bude šíriť dobré meno našej spoločnosti a presadzovať naše záujmy medzi odbornou verejnosťou a zároveň sa stane ambasádorom našich projektov trvalo udržateľného rozvoja v Slovenskej republike.

Náplň práce

- Podpora Public Affairs a CSR manažéra pri realizácii PA stratégie Plzenského Prazdroja
- Monitoring aktuálneho vývoja a politických, legislatívnych a regulačných zmien, ktoré môžu mať vplyv na činnosť našej spoločnosti
- Spolupráca pri príprave analýz dopadu legislatívnych zmien na našu spoločnosť, zdieľanie informácií dovnútra firmy
- Koordinácia aktívneho zapojenia Plzeňského Prazdroja do činnosti organizácií, kde sme členom
- Príprava a realizácia akčného plánu s cieľom naplnenia firemných cieľov a stratégie v oblasti firemnej zodpovednosti a udržateľného podnikania na Slovensku.
- Príprava a realizácia projektov podpory miestnych komunít na Slovensku (Šariš ľuďom)
- Koordinácia tímu odborníkov naprieč spoločnosťou v súvislosti s realizáciou CSR projektov, aktívna úloha v tímových diskusiách, príprava interných a externých reportingov
- Príprava výročnej správy Plzeňského Prazdroja o trvalo udržateľnom rozvoji

Požiadavky na kandidáta

- Vysokoškolské vzdelanie
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti Public Affairs v uznávanej spoločnosti alebo štátnej správe
- Aktívny záujem o oblasť public affairs a / alebo o spoločenskú zodpovednosť firiem
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť
- Inovatívne myslenie, schopnosť pozerať sa na veci z rôznych uhlov, analytické myslenie
- Proaktívny prístup, chuť a umenie nadväzovať a budovať vzťahy
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Pokročilá znalosť MS Office (Word, Powerpoint)
- Vodičský preukaz sk. B
- Ochota cestovať minimálne raz mesačne (Praha, Velký Šariš, ...)

Ponúkame

- Základná mzda od 1400 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.
- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Príležitosti pre kariérny rast
- Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
- Príjemné pracovné prostredie
- Priateľské vzťahy na pracovisku
- Samostatnú a zodpovednú prácu
- Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví