Odborný referent administratívy

Administratíva, Doprava, logistika a zásobovanie

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Práca na plný úväzok Veľký Šariš

Zabezpečuje činnosti súvisiace s udržiavaním a zlepšovaním Integrovaného systému riadenia (IMS), pre oblasť skladových zásob obalov a hotových výrobkov v zmysle nastavených pravidiel Inventory managmentu. Riadi proces invetarizácie a kontrolného počítania hotových výrobkov a obalových materiálov.

Náplň práce

• Prípravu návrhu rozpočtu strediska v súčinnosti s ostatnými vedúcimi pracovníkmi strediska
• Kontrolu a správnosť vykonaných inventarizácií, zúčtovanie inventarizačných rozdielov
• Nákup a príjem tovaru, materiálov, služieb
• Riadi správu všetkých administratívnych operácií strediska
• Riadi škodové udalosti na základe škodových protokolov vo vzťahu k interným aj externým zákazníkom
• Vykonáva evidenciu dochádzky, spracovanie podkladov pre výplaty mzdových nákladov, odosielanie podkladov pre spracovanie zahraničných pracovných ciest
• Spracovanie reportov

Požiadavky na kandidáta

• VŠ vzdelanie (ekonomického alebo technického smeru)
• Prax na obdobnej pozícii výhodou
• AJ mierne pokročilý
• Znalosť práce na PC, SAP, Office
• MS Excel - pokročilý
• Analytické myslenie
• Dobre rozvinuté komunikačné zručnosti
• Schopnosť konštruktívne riešiť problémy

Ponúkame

• Prácu pre úspešnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
• Prepracovaný systém osobného a profesionálneho rozvoja
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva a rôznych príspevkov
• Základná mzda od 1 240 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta.
• Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Katarína Tóthová