Operátorka / Operátor stáčania - sezóna

Potravinárstvo, Výroba a priemysel

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Veľký Šariš

O spoločnosti

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Požiadavky na kompetencie

Operátorka / operátor stáčania vykonáva obsluhu stáčacej linky – jednotlivých technologických celkov (strojov) za účelom zabezpečenia plynulého stáčania nápojov.
Miesto výkonu práce je pivovar vo Veľkom Šariši. Pozície obsadzujeme od 01.05.2019 do 31.08.2019

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na sezónu: s nástupom 01.03.2019 a trvaním do 31.08.2019

Hlavné úlohy:

 • Obsluhovať technologické zariadenia na linke (príprava stroja, správny chod počas výroby, ukončenie zmeny) s cieľom zabezpečiť plynulú a efektívnu prevádzku na pracovisku.
 • Vykonávať jednoduché i zložitejšie opravy na technologických zariadeniach v rámci autonómnej údržby.
 • Udržiavať čistotu a poriadok na stredisku v súlade so schválenými postupmi.
 • Vykonávať pravidelné sanitácie v súlade so schválenými postupmi.

Ďalšie informácie:

 • Predchádzajúca skúsenosť s výrobou v potravinárskom podniku je výhodou
 • Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
 • Dôslednosť, svedomitosť, flexibilita;
 • Ochota pracovať na zmeny;

Ponúkame:

 • Nástupná základná mzda 720€ +10%(výkonnostný bonus) + príplatky(popoludnie, noc, sobota, nedeľa, hluk)
 • úväzok na 37,5 hod/týždeň
 • Dotované stravovanie priamo v závode
 • Birell na pracovisku zdarma
 • Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Katarína Tóthová