Trade marketing manager - HoReCa (Commercial Excellence)

Marketing

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Bratislava

Charakteristika pozice

Tím Commercial Excellence je zameraný na implementáciu krátkodobých trade marketingových aktivít v súlade so stratégiou ON Trade kanálu. V súčasnosti hľadá skúseného manažéra, ktorý je pripravený využiť túto príležitosť a premeniť ju na výzvu. Neexistuje žiadna lepšia motivácia, ako keď sú výsledky práce vášho tímu viditeľné a efektívne pre podnikanie.

Máte to, čo je potrebné, aby ste sa stali jedným z nás?
Ak je vaša odpoveď ÁNO, neváhajte a pošlite nám svoju žiadosť ešte dnes!

Náplň práce

• zodpovedá za vytvorenie ročného aktivačného plánu v súlade s dlhodobou stratégiou ON trade kanála
• zostavuje ročný plán aktivácii, a k nemu prislúchajúce budgety (OPEX /CAPEX)
• rozvíja lokálnu (taktickú) aktiváciu obchodu v rámci predajného kanálu ON Trade podľa komunikačných stratégií značiek
• spolupodieľa sa na vytváraní Akčných plánov aktivácii a ich schválovaní pred členmi predstavenstva
• dohliada na vývoj národných koncepcií spotrebiteľských a zákazníckych BTL aktivácií vrátane zodpovednosti za kontrolu čerpania rozpočtu, a splnenie nastavených exekučných kritérií
• nastavuje / implementuje systém vyhodnocovania aktivácií
• rozvíja merchandisingové štandardy pre obchodný kanál ON Trade v súlade s brand stratégiami značky
• zabezpečuje komunikáciu a školenia pre obchodné oddelenie
• Identifikuje potreby v oblasti promo POSM, podporuje ich vývoj a koordinuje ich nákup
• usiluje sa o neustále zlepšovanie spotrebiteľských aktivácií na základe dostupných dát a informácií z trhu
• je zodpovedný za vedenie, rozvoj a motiváciu ľudí vo svojom tíme

Požiadavky na kandidáta

• Vysokoškolské vzdelávanie
• Minimálne 3 roky preukázateľných skúseností v oblasti riadenia obchodu alebo značky na národnej úrovni, najlepšie v nápojovom priemysle alebo FMCG spoločnosti
• Skúsenosti s ON trade-ovým prostredím vítané
• Analytické myslenie
• zručnosť efektívne riešiť problémy
• Schopnosť viesť tím ľudí – prirodzený leader
• Prezentačné a vyjednávacie schopnosti - schopnosť presvedčiť ostatných
• Projektové a časové riadenie
• Počítačová zručnosť (Excel, Word, PowerPoint atď.)
• Aktívna znalosť anglického jazyka (minimálna úroveň B2 - slovom aj písmom)
• Vodičský preukaz - aktívny vodič

Ponúkame

• samostatnosť, zodpovednosť - si to ty, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíš v realite
• "nie - nudu" - každý deň bude iný
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firmy
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku
• Základná mzda OD 2000 euro brutto - Jej reálnu výšku stanovíme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Každý náš zamestnanec má tiež nárok na ročný bonus a firemné benefity.