Špecialista logistických operácií

Doprava, logistika a zásobovanie

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních, české značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, nealkoholické pivo Birell, Gambrinus, a Master.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Zvolen

Realizácia činností súvisiacich s plánovaním prepravy a prepravou tovaru odberateľovi. Administratívne činnosti súvisiace s príslušnými kontrolami vrátených obalov, vráteného tovaru, vystavovanie faktúr, dobropisov, diferenčných dokladov, tlač dokladov, príjem, evidencia a odovzdanie finančnej hotovosti, práca s PDA (personal digital assistant) zariadením a fiškálnymi tlačiarňami

Pozíciu obsadzujeme na dobu určtiú od 1.7.2018 do 31.10.2018. Nástupná základná mzda od 890€ + 30% výkonnostný kvartálny bonus + príplatky za popoludňajšiu zmenu

Náplň práce

Medzi hlavné úlohy patrí
- plánovanie dodávok za súčasného dodržania všetkých zákazníckych podmienok a dopravných resp. legislatívnych obmedzení s ohľadom na optimalizáciu dopravných nákladov,
- vystavovanie a tlač správnych dokladov a faktúr súvisiacich s výkonom pozície
- opravy chybne vystavených faktúr/ dobropisov,
- riešenie operatívnych problémov s dopravcami,
- spravovať aktuálne dáta pre plánovanie, PDA, profily dodávok zákazníkov, obmedzenia a iné
- dohliadať nad včasným potvrdením všetkých dodacích listov a riešenie mimoriadnych situácií,

Požiadavky na kandidáta

• Stredoškolské s maturitou, ekonomického/technického smeru výhodou
• Prax v autodoprave, logistike, dispečingu výhodou
• Znalosť slovenských účtovných štandardov
• Znalosť jednoduchého účtovníctva
• Pokročilý užívateľ MS Office, SAP výhodou, elektronická pošta, registračná pokladňa
• Vodičský preukaz typ B
• Presnosť a dôslednosť vo vedení evidencie
• Bezúhonnosť
• Komunikatívnosť, orientácia na zákazníka, schopnosť samostatného riešenia problémov

Kontakt

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.
Pivovarská 9
082 23  Veľký Šariš
Slovensko