Biznis analytik - brigáda

Ekonomika a podnikové financie, Predaj

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o vykonaní práce Brigáda, od 15. 6. 2018 do 31. 12. 2018 Bratislava

Máš analytické a logické myslenie? Práca s excelom nie je pre teba žiaden problém? Pridaj sa do nášho tímu Trade execution, kde hľadáme šikovného brigádnika/čku!

Náplň práce

- príprava a spracovanie dát pre tvorbu reportov
- práca so zákazníckymi dátami a dátami od predajných tímov
- pomocné činnosti pri príprave reportov
- spolupodieľanie sa tvorbe prezentácií ohľadom výsledkov jednotlivých analýz.
- Podpora celého oddelenia Trade execution

Požiadavky na kandidáta

- Min. SŠ vzdelanie
- Prax s prácou s dátami, reportmi a analýzami je vítaná
- Samostatný a zodpovedný prístup k práci
- Schopnosť pracovať s číslami
- Logické a analytické myslenie
- Tímový hráč
- Výborná znalosť Excelu - Ovládanie bežných funkcií excelu: vlookup, if... /chápanie vzťahov medzi objektmi excelu – hárky, zošit, pomenované oblasti, typy prilepovania, typy formátu dát / kontingenčné tabuľky
- Anglický jazyk - min. mierne pokročilá úroveň

Ponúkame

- Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Samostatnú a zodpovednú prácu
- Príjemné a neformálne pracovné prostredie
- Príležitosť naučiť sa nové veci v zaujímavom odvetví
- Typ úväzku – dohoda o brigádnickej práci študenta, dohoda o vykonaní práce