Skladový operátor - sezóna ( bez VZV)

Doprava, logistika a zásobovanie

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Pracovná zmluva Práca na plný úväzok Na dobu určitú Prešov, Veľký Šariš

O spoločnosti

Spoločnosť Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. je pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku a v Českej republike. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky ľuďom doma aj v zahraničí. Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Do našej pivnej rodiny patria okrem slovenských značiek Šariš, Smädný mních a Topvar aj značky Plzeňského Prazdroja, ktoré okrem Pilsner Urquellu tvoria aj skvelé pivá Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel a nealkoholické pivo Birell, ktoré dopĺňajú aj jeho ochutené varianty. Ďalšími alkoholickými nápojmi Plzeňského Prazdroja sú obľúbené cidery Kingswood a Frisco.

Požiadavky na kompetencie

Miesto výkonu práce je pivovar vo Veľkom Šariši. Pozície obsadzujeme od ihneď do 31.8.2018.

Nástupná základná mzda 650€ +10%(výkonnostný bonus) + príplatky(popoludnie, noc)

Hlavné úlohy:

- zabezpečuje vykládku a príjem materiálu
- zabezpečuje výdaj materiálu
- zabezpečuje prípravu rozvozov prioritne na nočných zmenách
- zodpovedá za správne uskladnenie materiálu v súlade so slovenskými normami, a internými smernicami

Ďalšie informácie

- oprávnenie na obsluhu VZV vítané
- bezúhonnosť potvrdená aktuálnym výpisom z registra trestov;
- dôslednosť, svedomitosť, flexibilita;
- ochota pracovať na zmeny;
- skúsenosti spojené so skladovým hospodárstvom sú vítané
- skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou

Ponúkame:

  • úväzok na 37,5 hod/týždeň
  • Dotované stravovanie priamo v závode
  • Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie až do výšky 35€
  • Dovolenkový a vianočný bonus
  • Birell na pracovisku zdarma
  • Pracovná zmluva priamo s pivovarom (nie sme agentúra práce)

Kontakt

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.
Pivovarská 9
082 23  Veľký Šariš
Slovensko